• KURUMSAL
  • İade ve Değişim

İade ve Değişim

 

Kolay ve Hızlı İadelerinizi Yapabilirsiniz.

Chandra-design.com e-ticaret sitemizden satın aldığınız ürünlerinizi, 30 Gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe sözü edilen sakıncalar yoksa iadenizi kabul ediyoruz.

 

Dikkat Etmeniz İçin Öneriler

İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu, Sertifikası, Faturası, Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb. Siz Değerli Müşterilerimiz için kişiselleştirdiğimiz ürünlerinizin iadesi yapılmamaktadır. (Örnek: Yüzük üzerine isim yazdırılmış ürünler, özel taş seçimiyle hazırlanan ürünler, özel siparişler vb.) İade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir.

 

İade veya Değişim Yapılacak Ürünün Kargo İle Gönderimi

Öncelikle, sales@chandra-design.com adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız halinde kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

 

İade Ürünün Ödeme İadesi

İadesi kabul edilen ürününüzün kredi kartınıza geri iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 2-3 hafta sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde banka hesabınıza iadesi yapılmaktadır. İade ya da değişim kargosu müşterimiz tarafından ödenmedi ise ilgili rakamın tahsili istenir.

 

İade Adresimiz

CHANDRA DESIGN
Adres: Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Cad. Günaydın Apt. 34147 No:39/10 Kat 5 Bakırköy, İstanbul, Türkiye
Tel:      0212 706 02 24
E-mail: sales@chandra-design.com

 

İade Adımları Aşağıdaki Şekilde Olmalıdır.

İade etmek istediğiniz ürüne ait fatura ve sertifika vb. ile birlikte herhangi bir Aras Kargo şubesine gidiniz ve bir gönderi poşeti isteyiniz;

Aras Kargo Poşeti Gönderici hanesine: Kendi bilginizi yazınız. 

Aras Kargo Poşeti Alıcı hanesine : Kırılmaz Dans Org. Bilişim Hiz. Tur. San. Tic. Ltd. Şti. yazınız. 

Alıcı Adres Hanesine : Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Cad. Günaydın Apt. 34147 No:39/10 Kat 5 Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Tel: 0212 706 02 24 yazınız,

Ürünü Aras Kargo'ya teslim ettikten sonra 0212 706 02 24 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizi arayarak iadenizi kargoya verdiğinizi ve kargo poşetinin üzerinde bulunan kargo seri numarasını mutlaka bildiriniz. Bu şekilde gönderdiğiniz kargo sigorta kapsamına girmiş olur ve hem gönderici olarak siz hem de alıcı olarak bizler hesaplanmamış aksaklıklar yaşamayız.

Kargo numarasını 0212 706 02 24 no.lu numarayı arayarak bildirmemeniz durumunda yaşanacak kaybolma vb. aksaklıklarda sorumluluk sizde olacaktır.

Ürününüzü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturanın paket içine konmaması durumunda iade işleminiz gerçekleşmeyecektir. Size satın aldığınız ürünün yanında gönderilen faturaya ait 2 nüshayı da lütfen paketin içine koyunuz.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı (KDV Dahil)” şeklinde kesilmiş bir “İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini “İADE FATURASI” kesilmediği takdirde tamamlayamamaktayız.

Scroll