• KURUMSAL
  • Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

www.chandra-design.com’ da  satın alacağım ürünün ödemesini nasıl yapabilirim?

 

  • www.chandra-design.com’dan  alışverişlerinizi öncelikli olarak havale ila yapabilirsiniz. Kredi kartı seçenekleri Visa ve Mastercard daha sonra devreye girecektir. 

 

  • chandra-design.com  olarak müşterilerimize ait, özel bilgilerinizi en üst düzeyde korumak için 3D SECURE ve 128 Bitlik SSL güvenlik sistemi kullanmaktadır. İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğiniz sağlanmış olur. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için ilgili karta ait bankasına gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. www.chandra-design.com çalışanlarımız dahil hiç kimse tarafından kredi kartı bilgilerinize ulaşılamaz.

 

  •  Havale ödemeleriniz havalenizin hesaplarımıza ulaştığı tarihten itibaren, sipariş tarihiniz olarak işleme alınmaktadır.

 
Fatura adresim ve teslimat adresim farklı olabilir mi ?

 

  • www.chandra-design.com’dan  siparişiniz sırasında teslimat ve fatura bilgilerinizi farklı verebilirsiniz. Fatura ve teslimat adresinizi siparişinizi verirken ödeme sayfasından kolaylıkla değiştirebilir, farklı teslimat adresleri tanımlayabilir ve daha sonraki alışverişlerinizde de bu adresleri kullanabilirsiniz.

 

  • İstenilen bu adreslerden faturanın kendinize , siparişinizinde hediye aldığınız kişinin teslimat adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Scroll